Yeni Gözde Spor Tunikler

Uzun formaları ve rahat kullanım sağlayan kesimleri sayesinde yalnızca tesettürlü bayanlar değil tüm bayanlar tarafından tercih edilen tunikler için en yeni tunik çeşitleri hakkında pek çok ayrıntı göze çarpıyor. Günlük kullanım için oldukça uygun olan spor tunik modelleri birbirinden farklı modelleri ile dikkatleri topluyor. Sportif, salaş ve bol tasarımları ile sahip oldukları desenler, motifler ve farklı tasarımlarıyla pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.tesettür tunik, spor tunik, spor tesettür tunikler

Spor tunikler için kombin önerileri

En yeni tunik çeşitleri ile dikkat çeken spor tunikleri kombinlemek için birkaç öneri yapacak olursak bu parçalarla en uyumlu ayakkabılar sportif tarzlar olmaktadır. Özellikle sneakers tarzındaki ayakkabılar oldukça güzel bir uyum yakalamaktadır. Bununla birlikte renk uyumları ve tunik altına tercih edilecek parçaların kumaşlarının uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Yeni sezon tunikler

Tunikler özellikle muhafazakar bayanlar tarafından tercih edilen kıyafetlerdir. 2020 tunik modelleri ise farklı tasarımları ve trend renkleri ile büyük beğeni kazanacaktır. Farklı tasarımları ile göz kamaştıran abiye tunik modelleri oldukça şık ve elit tasarımlarıyla özel davetler ve düğünlerde alternatif olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İncili, göğüs kısmı pileli, yaka kısımlarında özel işleme detaylarının yer aldığı tunikler gelecek sezonda oldukça popüler olacak. Bununla birlikte gizli düğmeli, yarasa kol ve yaka detaylı modeller de vitrinleri süsleyecek.

2020 renkleriyle şık tunikler

Yeni trend renkleri üzerinde taşıyacak olan 2017 tunik modelleri için en çok göreceğimiz renkler arasında somon, kavrulmuş badem, mürdüm, kiremit, kına yeşili, mint, tütün, gül kurusu, buz mavisi ve indigo yer alacak. Tuniklerde yapılacak seçimler için dikkat edilmesi gereken ayrıntı ise yine mevsimler olmalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir