Telefonumuzu Android Uygulama ile Daha Kullanışlı Hale Getirmek

Android Telefonlarımız artık sadece telefon olmaktan Android uygulama çeşitleri sayesinde evrim geçirmiş durumda. Peki Daha ne farklı uygulamalar sayesinde telefonumuzu daha zengin bir Alet haline getirebiliriz. Derdiniz Telefonunuzu hizlandirmakmi, Dinlediğiniz Şarkı Kime Ait? yada Haber okuma istiyorsunuz. Bu Sorulara artık Google play Android uygulamalar sayesinde fazlasıyla cevap vermek basit bir yöntem haline gelmiştir. Size Kullanışlı Bir Kaç Uygulamayı tanıtmak istiyorum. Artık sabırla yazdığım makalemi okursanız belki size telefonunuzun içeriğini daha zengin hale getirmede yardımcı olabilirim. Mutlu olmak benimde hakkım 😛android uygulamalar, telefon için gerekli uygulamalar, hayatı kolaylaştıran uygulamalar

Resimleri Editlemeye yarayan Android Uygulamalar

Scetch Picture Android uygulama Tanıtımı, Android Telefon içerisinde bulunan Fotoğraflarınıza Harika Efektler katın

Scetch Picture Android uygulama Tanıtımı, Android Telefon içerisinde bulunan Fotoğraflarınıza Harika Efektler katın

Uygulama Adı : Sketch Picture

Indirme Linki : Buradan

Uygulama Yapımcısı : Face Switch

Neler yapabiliyoruz Bu Android uygulama ile?

Evet Arkadaşlar Resimlerimize Sketch Picture ile Harika efektler verebiliyoruz. Siyah beyaz Nostaljik bir hale getirmek, Kara Kalem çizimi haline Resimlerimizi Sokmak gibi bir sürü Etkiyi Fotoğraflar üzerine uygulamasını yapabiliyoruz.

Acaba Dinlediğiniz Müzik Kimin?

shazam android uygulama indir

Bir şarkı Dinliyorsunuz ve bu dinlediğiniz şarkıyı indirmek istiyorsunuz fakat Şarkının kim tarafından seslendirildiği yada şarkının isimi konusunda hiç bir bilgiye sahip değilsiniz. Bununda artık kolayı bulunmaktadır. Bir Android uygulama Olan shazam ile artık butarz takıntılar sizde sorun olmaktan çıkıcaktır.

Calan Sarkinin isimi nedir, Calan Sarki Kimin gibi konularda büyük Fayda Sağlayacaktır.

Android Uygulama Adı : Shazam

Android uygulama indir : Shazam Sarki isimi bulma, Sarkinin Sahibini Bulma Muzik Programi indir

Android Uygulama yapımcısı :  Shazam Entertainment Limited

Dosya boyutu Telefona ve işletim sistemine göre değişmektedir. Kullanım amacı Bir yerde dinlediğiniz müziğin kime ait olduğunu ve isimini anında bulucağınız bir program. Programı çalıştırıp, Sesi Android Telefonunuz yada Tablet bilgisayarınıza Dinletmeniz yeterli olacaktır.

Blog Yazarları için Harika Blog Yazma Uygulamaları

Makalemi buraya kadar okuma teşebbüsünde bulunduğunuz vakit belki sizlerde benim gibi bir blog yazarı olabilirsiniz. Vesile olursam ne mutlu bana. Öncelikle Blog nedir biraz ondan söz edelim.

ilk başlarda hayatımıza seneler önce weblog olarak geçmiştir. Kişiler Gezilerini, zevk alarak yaptıkları hobilerini paylaşım yaptığı bir sosyal ağ sistemidir. Bunların En meşhurları şüphesi WordPress, Blogger, Tumblr ve Turkiye’de ise Blogcu.com‘dur. Telefon üzerinden Resim veya gönderiler yapacağınız bir Sürü uygulamada Google Play Android Market üzerinde ücretsiz olarak hizmete sunulmuştur. Bunlardan bir kaçtanesi Aşağıda Anlatılmaktadır.

Blogger android uygulama

Blogger android uygulama

Uygulama Adı : WordPress Android Uygulama

Uygulama Yapımcısı : Automatic Inc

indirme Adresi : WordPress Android uygulama indir

WordPress.com yada Kendinize ait hostingde barınan blogunuza Resim ve yazı göndermenize yarayan WordPress Android uygulama appsidir.. Nerede olursanız olun artık blogunuza içerik yollayabiliceksiniz. Örnek olarak Güzel bir manzara resimi, karşınızda gelişen bir haber niteliği taşıyan olaylarda gerçekleşebilir. Yazmak istediğiniz konu hakkında ilham Nereden çıkacağanı nereden bilebilirsiniz.

Uygulama Adı : Blogger Kullanıcı Paneli

Yapımcı : Enb Design ( Ercan Duman )

Android Uygulama indirme Adresi : Blogger Android uygulama indir

Blogger üzerindeki blogspot uzantılı sitelerinize Android Telefonlar üzerinden bağlanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siteleriniz Ziyaretçilerini, Adsense ve Yazı girmek ve düzenlemek için harika bir Blogger Android uygulama olmuş. Uygulamanın Türk tarafından geliştirilmesi için Desteklemek gerekir diye düşünüyorum.

Tumblr Android Uygulama indir

Uygulama Adı : Tumblr

Yapımcı Firma : Tumblr

indirme linki : Tumblr Android uygulama indir

Tumblr üzerinden Kendinize bir blog yapabilr yada Siteleriniz yazıları ile ilgili imlemeler yapip Seo konusunda kendinize ek bir kapı aralayabilirsiniz.

Uygulama : Weebly

Yapımcı Firma : Weebly INC

indirme Linki : Weebly Blogları için Android uygulama indir

Yeni Nesil bir ücretsiz blog aboneliği. Yine aynı şekilde bu program sayesinde, Weebly üzerinden açacağınız bloglara Haber, yazı veya resim girdisi yapabilirsiniz. Benimde kullandığım harika bir blog sistemi. Basit ve anlaşılabilir bir sistem ile blogculuk yapmak mümkündür.

Uygulama Adı : Joomla

Uygulama Yapımcısı : Covert Apps

Uygulama indirme Linki : Joomla Android Uygulama indir

Joomla.com üzerinden yada kendi sisteminizden kurduğunuz Blogunuzu yönetebilme imkanı vermektedir. Joomla.com üzerindeki Bedava blog sistemi ülkemizde pek rağbet görmemektedir. Fakat Adsense Kullanımı yapılabiliyor. Blogger’a Alternatif Blog Sistemidir.

Telefon Yada Tabletinizi Hızlandırmak Icin Android Uygulamalar

Uygulama Adı : CCleaner

Uygulama Yapımcısı : Piriform

Indirme Linki : cCleaner Android Telefon uygulaması

Telefonunuz üzerinde sildiğiniz Android Uygulama  veya Android oyunlar Çerez ve Cookie bırakıp Kullandığınız Android Telefon yada Tabletinizin Yavaşlama ve çabuk ısınma gibi dezavantaj yaratan aksilikler çıkarma yapabiliyor. CCleaner ile Telefonunuzu hızlandırabilirsiniz.

Android Icin Android Sohbet Uygulamaları

Sohbet Etmek demekki Android uygulamalardada karşımıza çıkabiliyor. Fakat Vereceğim Android Uygulamalar Normal Sohbet Programlarından daha Farklı bir yönde seyir etmektedir. Bazen Arkadaşlık sitelerinin bize sunduğunu, Bazen youtubede tarzında fakat daha farklı yönde eğilimli sohbetlerin olduğu ilginç Android Sohbet Uygulamaları bulunmaktadır. Isterseniz başlayalım nedir bunlar diye..

WeeChat Android Sohbet Uygulaması

wechat android sohbet uygulamasi ile 500 kişiyle aynı anda sohbet edin. Onlar sizi izlesin Siz onlara kendinizii ifade edin. Sanal bir Fan klubunuz olsun

wechat android sohbet uygulamasi ile 500 kişiyle aynı anda sohbet edin. Onlar sizi izlesin Siz onlara kendinizii ifade edin. Sanal bir Fan klubunuz olsun

Uygulama Adı : WeChat

Uygulama yapımcısı : Tencent Wechat

Android uygulama indirme Linki : WeChat Android Sohbet Programı

Dediğim Gibi Wechat Android uygulama Farklı bir yönde uygulamadır. Burada Sohbet ederken, Sohbet eden sizsiniz. Sizin sohbetinizi dinleyenlerin sizlerden istediği bazı ilgi çekici mevzular olabilir. Amaç sizin gibi yayın yapan diğer kişilerin bir adım önünde olmak. Yaratıcılık sayesinde popüleritenizi arttırırsınız. Gerçi bizim insanımız ekseriyetle hatunları izlemek için giriyor olsalar dahi belki farklılık yaratıp gelicek tüm ilgileri üzerinize çekip ençok izlenen olabilirsiniz. Ayrıca çok eğlenceli bir uygulamadır Bağımlılık yapabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir