Schwarzkopf Blondme Steel Blue

Çoğu kadının hayalidir harika ikonik sarı gibi saçlara sahip olmak. Sadece hayal kurmak yeterli olmaz elbette. Hayal kurmakla birlikte yapmanız gereken, saç boyası olan Schwarzkopf blondme steel blue almalısınız ki sadece hayal kurmakla kalmayasınız.schwarzkopf saç boyası, schwarzkopf boya, schwarzkopf mavi saç boyası

Blond me serisi

Sarı tonlardaki özel saçlar için özel olarak geliştirilmiş bir bakım serisidir kendisi. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde saçları nazikçe ve özenli bir şekilde temizler ve bakımını yapar. İçeriğindeki keratin sayesinde saç boyası işlemi sonrası saç yıpranmasını da onarır. Saçınıza oldukça doğal parlaklık sağlar. Saçınızın nem dengesini eşitleyerek her teldeki nemin aynı oranda olmasına sağlar. Bu özellik ile saçlarınız kabarık olmaz ve doğal hacimli olarak görünür. Saçınıza elastikiyet yani esneklik kazandırır. Derinlemesine kadar besler ve pürüzsüzleştirici saç telleri etkisi sağlar.

Saç boyası etkisi

Schwarzkopf blondme steel blue saçımıza olan etkisi tartışılamaz derece de fazladır. Saçlarımız keratin denilen protein ve liflerden oluşan çeşitli yapılardan meydana gelir. Saça uygulanan bazı kötü boyalar saçı oluşturan bu elementlerin saçı korumasını engellemesi ile dış etkenlere karşı savunmasız bırakmaktadır. Bu yüzden saç boyalarını alırken kesinlikle keratin bakımı yapan boyaları tercih etmeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Parlak, canlı ve sağlıklı saçların doğallığı ile oldukça güzel görünecek ve sizin saçlarınızı herkes kıskanacaktır. Bu yüzden sarı saçlar artık hayal olmakla kalmayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir