Saç Ekimi Fiyatlarında Kolaylık

Saç ekimi yaptırmaya karar vermiş kişiler için ekim maliyetleri oldukça önemlidir. Ekim işlemlerinin cerrahi ve estetik bir operasyon olarak kabul edilmesi fiyatların artmasına neden olmaktadır. Saç ekim fiyatlarının belirlenmesi için pek çok unsur göz önünde bulundurulmakta ve saç ektirmek isteyen kişilerin isteklerine göre fiyatlarda farklılıklar görülmektedir. Saçların her açıdan değerlendirilmesi, nakil yapılacak ve nakil edilecek alanın detaylı bir şekilde incelenmesiyle birlikte saç ekimi fiyatlarında kolaylık sağlanabilmektedir.saç ekimi fiyatı, saç ektirme fiyatları, saç ekimi fiyatları ne kadar

Saç Ekimi ve Saç Tipleri

  • Kıvırcık saçlar doğal sonuçların alınması konusunda oldukça zahmetlidir. Bu tarz ekimler için alanın geniş olması nedeniyle ise alınacak sonuç daha doğal ve yoğun bir görünümde olmaktadır.
  • Beyaz saçlar, saç köklerinin ayırt edilebilmesi için oldukça zahmetlidir. Özel bir dikkat gerektiren bu işlemde mikroskoplu loplarla çalışılması gerekmektedir.
  • Açık tonlu saçlarda saç ekim işlemleri diğerlerine göre daha kolaydır. Sonuçları da daha doğal olmaktadır.
  • Koyu renkli saçlarda saç nakilleri için greftlerin özenli bir şekilde ayrılmasıyla birlikte gür ve doğal bir görünüme sahip olunabilmektedir.
  • Düz saçlardaysa saç ekim işlemi daha kolaydır. Greft alımları ve ekimleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Alınan sonuçlar ise natüreldir.

Saç Ekim Ücretleri

Saç ekimlerinde fiyatlar her yıl değişkenlik göstermektedir. Kullanılan yöntemlerin gelişmesi nedeniyle fiyatlarda değişmektedir. Ancak pek çok merkez dönemsel olarak hasta sayısının azalması gibi etkenlerle saç ekimi fiyatlarında kolaylık sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir