Raf ünitelerini değerlendirmenin yolları!

Raflı kitaplıklar ya da raf üniteleri kitaplardan biblolara, çerçevelerden çeşitli eşyalara kadar pek çok objeyi saklayıp sergilemek için şık ve kullanışlı bir alternatiftir. Fakat raf üniteleri yalnızca eşyalarınızı koyup aksesuarlarınızı sergileyeceğiniz bir mobilyadan ibaret olmamaktadır. Raf ünitelerini değerlendirmenin birçok yolu bulunuyor. Sizler için ise birkaç güzel ve kullanışlı örneği bir araya toparladık.raf, raf üniteleri, raf ünitelerini değerlendirme

Klasik komodin modellerinden sıkılıp veya farklı daha kullanışlı alternatifleri tercih edebilirsiniz. Bu anlamda ise raf üniteleri iyi bir seçim olacaktır. Boyut ve ya işlevsellik bakımından ideal bir komodin istiyorsanız dört bölmeli alçak raf ünitelerini tercih edebilir Sade bir raf ünitesi deyip geçmeyiniz, önemli olan onu güzel ve şık aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Raf üniteleri sade ya da kullanışlı bir servis sehpası veya içki büfesi arayanlar için de ideal olacaktır. Tercihinize göre dört veyahut altı bölmeli bir raf ünitesine tekerli ayak ilave edip onu servis sehpası olarak kullanabilirsiniz. Birkaç bölmeye sahip kitaplığınız varsa ve kitaplığınızı değiştirmek istiyorsunuz veya onu farklı bir şekilde kullanmayı düşünüyorsunuz diye varsayalım. O halde onu TV sehpasına çevirmeye ne dersiniz? Bunun için ise birkaç küçük dokunuş yeterli olacaktır. Bölmeli kitaplığınızı yatay çevirip altına ayak ekleyerek şık bir TV sehpasına dönüştürebilirsiniz.

Raf üniteleri salon, yatak odası ile mutfağın yanı sıra banyolar için de kurtarıcı bir parçadır. Banyonuzda fazla yer kaplamaz pratik ve ya kullanışlı bir saklama alanına ihtiyacınız bulunuyorsa, bu anlamda raf üniteleri ideal bir tercih edilebilir. Sahip olduğunuz alana göre ister dört bölmeli ister daha büyük ya da uzun raf ünitelerini banyo dolabı olarak değerlendirilebilir. Banyonuzdaki alanın bir kısmında bölmeli raf kullanarak diğer bölümünde ayaklı bir tezgâh kullanılabilir. Bu bölümün altını boş bırakıp çamaşır sepetiniz içinde kullanabilirsiniz. Birkaç bölmeli bir kitaplığı saklama alanlı banka ya da kanepeye çevirmeniz de mümkün olacaktır. Nasıl olur diyorsanız da bunun için birkaç dokunuş yeterli olacaktır. Kitaplığı yatay çevirip üzerini minderli bir kumaşla kaplatınız. Bölmelerini kutular veya sepetlerle kapatarak şık bir saklama alanı oluşturabilirsiniz ve minderin üzerini renkli yastıklarla süsleyerek keyifli bir oturma köşesi elde edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir