Promosyon USB Bellekler Nasıl Olmalıdır?

Promosyon olarak tercih edilecek olan promosyon USB belleklerin bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu özelliklere sahip olmayan USB bellekler promosyon olarak tercih edilirse hedeflenen tanıtım çalışması yine yapılmış olur ancak yeteri kadar iyi bir şekilde yapılmamış olur. Çünkü yeteri kadar iyi nitelikte olmayan promosyon USB bellekler dağıtımı yapılan kişiler tarafından kullanılmazlar ise yeteri kadar kişiye ulaşıp üzerlerindeki baskıda buluna bilgileri yeteri kadar kişiye ulaştıramazlar. Bu sebeple yazımısın devamında belirttiğimiz özelliklere sahip USB bellekler tercih edilirse daha iyi bir promosyon çalışması yapılmış olur.promosyon usb bellek, usb bellek tercihi, promosyon amaçlı usb bellek mi yoksa cd mi tercih edilmeli

Promosyon USB bellek seçerken öncelikle veri depolama kapasitesine dikkat edilmelidir. Veri depolama alanı çok küçük olan USB bellekler kullanıcılar tarafından pek kullanılmayacağından promosyon çalışmalarında kullanılması uygun değildir. Promosyon USB bellek olarak tercih edilecek ürünlerin en az 2 GB veri depolama alanına sahip olmasına dikkat edilmelidir. Günümüzdeki sanal belgelerin büyüklüklerine bakıldığında bu boyutun minimum ihtiyaç olduğu görülmektedir.

Promosyon olarak tercih edilecek USB belleklerde aranması gereken diğer özellikler ise tanıtımı yapılacak ürünün, markanın, firmanın sektörüne uygun tasarımda olması ile kolay taşınabilir olmasıdır. Örneğin; bir emlak firmasının tanıtımı için USB promosyon bellekler kullanılacak ise ev şeklinde tasarlanmış olan USB bellekler diğer USB belleklere göre daha uygun tercihlerdir. Bunun yanı sıra kolay taşınabilir ağırlık ve büyüklükte olması da promosyon USB seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir