Nashi Argan Capixyl

Saç bakım ve onarım konusunda son zamanların en çok tercih edilen markası Nashi argan, Capixyl koleksiyonu ile saç dökülmesine karşı koyuyor ve dur diyor! Koleksiyon içerisinde bulunan serum ve şampuanlar ile sizler de saç dökülmenize engel olabilirsiniz.nashi argan yağı, argan yağının faydaları, landoll nashi argan yağı

Capixyl ürünleri ve kullanım bilgileri

  • Dökülme önleyici serum (30 gece & 7 gece programı)
  • Dökülme ve yağlanma önleyici enerji şampuanı
  • Dökülme önleyici ve saç derisi yenileyici şampuan
  • Dökülme önleyici yoğun serum ürünlerinden oluşan Nashi argan capixyl koleksiyonu genel çerçevede dökülmelere engel olmak için hazırlanmıştır.

Ürünlerin kullanımları ile ilgili söylenmesi gereken, kullanmadan önce mutlaka kutu içeriğini okumanızdır. Ancak genel olarak söylenecek bilgiler de mevcuttur. Örnek vermek gerekirse tüm ürünlerin temiz saça uygulanması gerektiği, kullanımdan önce saçların Capixyl Şampuan ile yıkanması gerektiği söylenebilir. Bunun haricinde serum ürünleri kullanımdan sonra durulanmaz, şampuan fazındaki ürünler ise iyice durulanır. Ürünlerin hemen hemen hepsi nemli saça uygulanmaktadır. Bazı ürünler ıslak saça da uygulanabilirler.

Ürünlerin içeriği hakkında bilinmesi gerekenler;

Bahsi geçen Nashi argan capixyl şampuan ve serumlarının temel içerik maddesi argan yağıdır fakat bazı ürünlerde buna ek maddeler de bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse enerji şampuanında organik argan yağının dışında Phytostaminals (bitkisel kök hücresi) ve %5 oranında capixyl bulunmaktadır. Tüm capixyl şampuanlarının içeriği böyleyken dökülme önleyici gece serumlarında yalnızca argan yağı bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir