Meme Estetiği Sonrası Masaj Teknikleri

Kadınlar her zaman dış görünüşlerine ve fiziksel görünümlerine özen göstermektedirler. Ancak gerek genetik faktörlerden gerekse de daha sonrasında hayatları boyunca geçirdikleri hastalık, hamilelik, kilo alıp verme, yaşlılık gibi sebeplerden dolayı göğüsleri büyük, küçük veya sarkık olabilmektedir. Özellikle birçok kadının şikayet ettiği durum ise göğüslerin küçük olmasıdır. Ancak artık meme estetiği sayesinde kadınlar göğüslerini büyüterek, küçülterek veya dikleştirerek istedikleri meme formlarına kavuşabilmektedir. Kadınların göğüs kafeslerinin genişliği ve hastanın boyuna göre yapılacak olan ameliyatlarda kısıtlamalar getirilebilmektedir.meme estetiği sonrası, meme estetiği sonrası masajları, meme estetiği sonrasında masaj yapma

Meme masajının önemi

Kadınların yaptıracakları meme büyültme, meme küçültme veya meme dikleştirme operasyonlarının hepsinden sonra meme estetiği sonrası masaj teknikleri öğrenilerek memelerinize gerekli masajları yapmayı da ihmal etmemeniz gerekmektedir. Memelerinizin çok daha sağlıklı ve kısa sürede toparlanması için öğreneceğiniz masaj teknikleri sayesinde yapacağınız meme masajınız oldukça etkili olacaktır. Ancak ameliyattan sonra hemen masaja başlanmamalı ve doktorun bilgisi dahilinde yaklaşık ameliyattan 2 hafta sonra meme masajlarınıza başlayabilir ve düzenli bir şekilde ılık duşunuzu aldıktan sonra yapabilirsiniz.

Ameliyat sonrasında meme masajı

Kadınların yaptırdıkları meme estetiği ameliyatlarının başında hiç şüphesiz ki meme büyültme operasyonu yer almaktadır. Meme büyültme operasyonu sonrasında meme estetiği sonrası masaj tekniklerini uygulayarak memenizin istediğiniz boyutlara çok daha kolay ve kısa bir süre içerisinde gelmesini sağlayabilirsiniz. Uygulayacağınız masajda aynı zamanda doktorunuzun reçete etmiş olduğu bakım kremlerini de kullanmanız gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir