Loreal Serie Expert Şampuanları

Saç bakım kremleri, şampuanlar, maskeler ve serumlar üreticisi Loreal, farklı serileri ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunlar arasında yer alan, loreal serie expert, pek çok saç tipine uygun olan ürünlerin çeşitliliği ile seçimleri kolaylaştırıyor. Bunlar arasında yer alan ürünler, aşağıdaki gibi olurken, saç problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.loreal yatıştırıcı şampuan, loreal serie expert şampuan, saç bakım şampuanı

Absolut repair lipidium

Expert serisi kapsamında yer alan Absolut repair lipidium, aşırı yıpranmış saçlar için tercih edilmektedir. Aşırı yıpranmış saçlar için onarıcı ve besleyici özelliğe sahip olan bu ürün, şampuan olarak üretilmiştir. Elbette ki aynı serinin aynı ürünü olan saç temizliği sonrasında kullanılacak saç bakım kremi de Loreal Expert serisi ile kullanıcılarına destek olmaktadır.

Absolut repair lipidium primer

Yine bu ürün de, loreal serie expert kapsamında yer almaktadır. Bu ürün ise, yine çok aşırı yıpranmış olan saçlar için kullanılan bir kürdür. Hem besleyici hem de pürüzsüzleştirici özelliği ile saç yüzeyini yenilemekte yardımcıdır.

İçeriğinde, lipid, seramid, phyto- keratin ve laktik asit bulunmaktadır. Kullanımı hakkında kısaca bilgiler ise şöyledir.

  • İlk ürün olan şampuan ile yıkandıktan sonra, havlu ile ıslaklığı alınan saça uygulanır
  • Masaj yaparak uygulamak, ürünün etkisini daha iyi açığa çıkartmakta yardımcı olacaktır
  • 5 dakika bekledikten sonra ise maske uygulanır
  • Daha sonra da ortalama 3-5 dakika bekletilerek, durulama işlemi gerçekleştirilir.

Böylelikle yıpranmış ve hasar görmüş olan saçlarınızı derinlemesine onarım yaparak, destekleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir