Kimlerin meme estetiğine ihtiyacı vardır?

Günümüzde bayanların vücutları ile ilgili yaşadığı sorunlardan birisi de göğüslerin boyutu. Küçük olması başlı başına bir problem olduğu gibi olması gerekenden fazla olması da hakeza büyük bir problem. Yer çekiminin etkisi ile beraber yanlış sütyen kullanımı, ağırlık, basınç gibi faktörler ile yaşanan meme sarkması da bayanları rahatsız eden problemlerden yine birisi. İşte tüm bu bahsi geçen problemleri meme estetiği merkezlerinde çözebilirsiniz.meme estetiği yaptırma, meme estetiği fiyatları, meme estetiği nasıl yaptırılır

Estetik ameliyatlar ve hedef kitleleri;

Meme büyütme ameliyatı memelerine boyut ve hacim kazandırmak isteyen yetişkin hanımlar için sunulan bir hizmettir. Ameliyatın içeriği hakkında konuşmak gerekirse, koltuk altından ve memenin hemen alt kısmından açılan kesiler aracılığı ile memelere silikon yerleştirilir. Meme küçültme ameliyatında ise memede hali hazırda bulunan fazla yağ dokularının alınması sureti ile gerçekleştirilir. Küçültme ameliyat vücut ile orantısız büyüklükte olan ve artık vücut dengesini bozmaya başlayan memelere sahip bireyler için uygundur. Meme dikleştirme ameliyatı fazla kilolardan dolayı sarkma yaşayan hanımlar için uygulanmaktadır. Zamanla sarkan memeler kişinin dengesinde birtakım bozukluklara yol açabildiği gibi görüntü itibari ile de bireyi çok rahatsız etmektedir. Sizler de tüm bu uygulamaları meme estetiği merkezlerinde yapabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken hususlar ve ameliyat sonrası süreçte yapılması gerekenlere özen gösterildiğinde memelerinizdeki mevcut problemi 8-10 yıl süreyle ortadan kaldırabilirsiniz.

Nelere dikkat edilmeli?

Uzmanlara göre yapılması gereken ilk şey doktorunuz ile aranızda şeffaf bir ilişki olması. Netice durumunda istediğiniz vaziyeti doktorunuza tam manası ile anlatmalısınız ki doktorunuz ona göre bir operasyon uygulasın. Kullandığınız ilaçları doktora belirtmeli, zararlı alışkanlıklarınız varsa hepsini bırakmalısınız. İster büyültme ister küçültme olsun emzirme ile ilgili bir problem yaşamayacaksınız. İlgili ameliyatlarda meme ucuna ve süt bezlerine müdahale edilmemektedir bu sebeple bebek emzirmeye mani olmaz. Hanımların aklındaki bir diğer soru ise silikon ile ilgilidir. Kanser yapar mı, vücuda zarar verir mi gibi endişeler gayet normaldir. Yapılan araştırmalara göre meme estetiği operasyonlarında kullanılan; memelerinize yerleştirilen silikonlar kanser yapmamakla beraber, sağlığa zararı bulunmamaktadır. Dışarıdan kesici alet ile darbe görmediği sürece patlamaz ve uzun yıllar bünyenizde kalır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir