Karnı Düz Göstermek İçin Karnı Düz Gösteren Kıyafet Seçimi

Kiloyu çok fazla dışarı çıkmayışımızdan ve havaların soğumasından dolayı alırız. Göbeğinizin görüntüsünden son zamanlarda hoşlanmadınız mı? Karnınızın daha düz görünmesini sağlayacak kıyafetler hakkında siz de yazımıza bir göz atın;

Kesim Tercihleriniz Doğru Olsun: Karın kısmınızda giydiğiniz kıyafetin kumaşı toplanıyorsa, bu yanlış bir elbise ya da bluzun tercihiniz olduğu anlamına gelir. İçini doldurabileceğiniz ve düz bir kesim doğru bir kesim olacaktır.karnı düz gösteren kıyafet, karnı düz göstermek, kıyafet ile karnı düz göstermek

Dikkatleri Başka Tarafa Çekin: Dikkatleri başka yöne çeken kıyafetler giymek diğer bir kıyafet hilesidir. Örneğin göğüs kısmı lastikli olan elbise ve bluzlar, straplezler, omuz ve boynu açıkta bırakan kıyafetler ile başka yöne dikkat çekebilirsiniz.

Hatları Kıvrımlı Olan Kadınlar: Kıvrımlı vücut hatlarına sahip olan kadınların göbeklerini gizlemesine gerek yoktur. Tüm dünyada bu seksi kadınların kendilerine olan güvenleri kabul görür. Onların vücutları ile olan barışıklıkları göbeklerini gizlemelerini gerektirmiyor.

Renkler Önemli: Bilinen gerçeklerden bir tanesi de koyu renklerin zayıf gösterdiğidir. Haki, siyah, gri, bordo, koyu mavi ve koyu pastel tonlarını seçerseniz daha zayıf görünebilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta giydiğiniz giysilerde üçten fazla ton olmamalıdır. Diğer türlü çok fazla dikkat çekersiniz.

Materyal Tercihiniz: Kalçalarınız eğer büyük ve yuvarlak ise sizi daha uzun aksesuar ve desenler kullanın. Uzun kolyeler, çizgili bluzlar ve küpeler size bu konuda yardımcı olabilir. karnı düz gösteren kıyafetlerBasenlerinizin de ayrıca daha küçük görünmesini ve midenizin kapanması içinde kemer kullanabilirsiniz. Tam olarak göbeğiyle sorun yaşayan bayanlar göğüs altlarından genişleyen elbiseler ve göğüs altına takılan kemerlerle kapatabilirler.

Bunları Sakın Yapmayın: Alt kısmı lastikli olan ve göbeğinizde biten ceketleri kesinlikle tercih etmeyin. Tam olarak midenizi, bunlar çok kısa olduğu için kapatmayabilir. Çok fazla düğmesi, süslemesi ve fermuarı bulunan ceketleri de giymemelisiniz.

Ne Giymelisiniz?: Tunik tarzı uzun bluzlar ve tunikleri bu konuda yardımcınız olabilir. Hem bunlar göbeğinizi saklar hem de kalçalarınızı. Göğüs kısmından vücudunuza dikkat çekici bir nokta da oturan tuniklerin sizi daha zayıf göstermesidir.

Aşağı bollaşarak inen ve basenlerinizi, göbeğinizi gizleyen elbiseler de doğru tercih olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir