Kadınlar ve Erkekler Neleri Duymaktan Hoşlanır?

Merhaba değerli okuyucularım bu yazı dizimde bir erkeğin hoşuna gidebilecek sözler neler onu anlatmaya çalışacağım. Öncelikle şunu söylemek isterim ki erkekler eşleri ya da Partneri tarafından pof poflanmayı çok sever. Erkek hangi yaşta olursa olsun fark etmez karşısındaki bayandan her zaman güzel sözler duymak ister. Toplum içinde onu övecek sözler duymaya bayılır. Örneğin kendi ailenizin ya da arkadaşlarınızın arasında iken, onun size aldığı bir yüzük ya da eve aldığı bir şeyden söz ederken işte o kadar zevkli ki, benim aşkım ya da benim canım diye başlayan cümleler ile başlayan övgü sözleri duymak emin olun onun çok hoşuna gidecektir.kadınlar nelerden hoşlanır, erkekler nelerden hoşlanır, kadınların ve erkeklerin hoşlandıkları şeyler

Erkekler aslında ilişkide işlerin yolunda gitmediği zamanlarda da hoşuna gidecek sözler duymaktan hoşlanırlar. Eşiniz ya da sevgiliniz işten çıktıysa tüm aramalarına rağmen iş bulamadıysa ya da işte kötü bir gün geçirdiyse o an ona sen neleri atlattın bunu mu anlatamayacaksın dediğinizde bu onun çok hoşuna gidecektir.

İlişkinizi Sağlamlaştırmanın Yolları

Birlikte vakit geçirirken onun söylediği ya da anlattığı her şeyi gözlerinin içine bakarak yani can kulağı dinleyin. Eğer anlattığı şey komik ise içten bir kahkaha atarak seninle vakit geçirmek çok hoşuma gidiyor biliyor musun? Dediğinizde bu onu mest edecektir. Çünkü erkekler öncelikle her şeyi rahat konuşabilecekleri kadınlar ile birlikte olmayı tercih ederler.

Onun en sevdiği giysi bu bir kravat olabilir, pantolon hırka hatta kemer yada gözlükte olabilir, ona o giysinin çok yakıştığını söyleyin. Mesela bu kravat sana çok yakışıyor ya da bu gömleği giydiğinde çok çekici görünüyorsun gözüme dediğiniz kendini inanılmaz motive olmuş hissedecektir.

Bir erkek için vazgeçilmez olmak isterseniz öncelikle onun fikirlerine saygı duyduğunuzu hissettirmeniz gerekir. Yoksa ağzınızla kuş tutsanız fark etmez. İlişkinizde ya da evliliğinizde onun özellikle yatakta size sarılarak uyuma isteği aslında size ihtiyacı olduğu anlamına gelmektedir. O an beklediği şefkattir. Birlikte tv seyrederken ya da uyurken bir sarılma anında onun kafasını öpüp iyi ki varsın iyi ki seni tanımışım derseniz bu hem aranızdaki bağın kuvvetlenmesine hem de ilişkinizin sen ben değil de, biz diye bir boyut kazanmasını sağlar. İşte o zaman eşinizden ya da sevgiliniz den benim senin param değil bizim paramız, bizim arabamız diye sözler duymaya başlayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir