İlk Saç Ekimi Çok Önemli

İlk Saç Ekimi Çok Önemli
Tabii bir de şöyle bir şey, bozulmuş bir şeyi düzeltmek de çok zor. O yüzde tüm estetik operasyonlarda olduğu gibi ilk yapılan hamle çok doğru, çok hedefli yöne, çok mantıklı, çok özenli ve tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Daha sonra bunu düzeltmek çok zor çünkü. 3 günlük tedavi süresince hastanın her türlü konforu sağlanır. Saç ekimi için üç günlük bir süre yeterli.

Neden 3 gün? Bir günde saç ekimi biter, ertesi gün dinlenir, üçüncü gün ilk yıkaması ekip tarafından gerçekleştirilir. Nasıl bakım yapılacağı, nasıl yıkama yapılacağı, teferruat ve detaylarıyla birlikte anlatılır ondan sonra hasta yolcu edilir. Ama üç gün burada kalınmaları arzu edilir. Tabii üç gün kalın derken gerekli koşullar da sağlanır. Otelin rezervasyonu gerçekleştirilir, havalimanından karşılanır. Tüm konfora yönelik işlemler ekip tarafından klinikler tarafından gerçekleştirilir. İlaçlar saç ekiminin yerini tutar mı? Bu sorunun cevabı şudur. İlaçlar tek başına hiç bir zaman, hiç bir ilaç şuanki teknoloji ve elde olan, piyasada olan ilaçlar için söylüyoruz, hiç bir şekilde saç ekiminini yerini tutacak bir ilaç söz konusu değil. Saç ekiminin ilk aşamasını klinik ve ekip ikinci aşamasını görünüme karar vermek sonrasında ücret ve zamanını ayarlamak sırayla takip eder. Bu işlemler sırayla gerçekleştikten sonra saç ekimi tamamlanır.Sonrasında yapılacak şeylerlede başarılı sonuca ulaşırsınız.bunlar proğrama uygun yıkama işlemi ve hekiminizin öngördügü şampuan ve kremleri düzenli kullanarak iyileşme zamanını hızlandırmaktır. Ameliyat sonrası şiddetli ağrılarınız olmamakla birlikte gerekli görüldüğü taktirde belli bir süre ağrı kesici kullanabilirsiniz. Ekilen alanlardaki saçlarda ilk aşamada bir dökülme yaşanacak ardından kalıcı saçlar uzamaya başlayacaktır.
Saç ekimi uygulaması yapılmadan önce kişiye heyecanın yatışması için sakinleştirici verilebilir . uygulama sonrası kişi birkaçgün sonra işine sosyal hayatına devam edebilir. Hatta ilk dönemlerde bir şapka yardımıyla yeni durumuna alışma sürecini geçirebilir. Zaten hastanın uzama sürecinden sonra rahatsızlık duyabileceği şişlik , iz gibi hiç bir belirti olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir