İddaa İlk Golü Hangi Takım Atar Oynama

Futbol karşılaşmalarını yakından takip ediyorsanız ve bu takiplerinizin bir karşılığı olsun istiyorsanız iddaa kuponu yapabilirsiniz. İddaa kuponu yaparken kullanılabilecek birçok farklı tahmin türü bulunur. Bu farklı tahmin türleri arasından istediğiniz herhangi birini seçebilir ve kupon oluşturabilirsiniz. Bugün bahsedeceğimiz tahmin türü ilk golü hangi takım atar olacak.iddaa ilk golü kim atar, iddaa oynamak, iddaa nasıl oynanır

İlk golü hangi takım atar tahmini yapmak için öncelikle takımları ve o an sahaya çıkacak olan oyuncuları incelemeniz gerekir. Oynanacak olan maçta hangi oyuncuların oynayacağını bilirseniz ve takımların bahsi geçen maçı kazanmaya ne kadar ihtiyacı olup olmadığını bilirseniz daha net bir şekilde tahminde bulunabilirsiniz. Çünkü oyuncuların performanslarına ve takımların galibiyet ihtiyacına göre oyunun gidişatı gelişir.

Takımları ve oyuncuları inceledikten sonra yapmanız gereken şey aslında oldukça basit. Oynanacak olan maçta iki taraf bulunur. A takımı ve B takımından oluşan karşılaşma taraflarından hangisinin ilk golü atacağını tahmin edersiniz. Kupon üzerinde tahminde bulunurken ev sahibi takımın maçtaki ilk golü atacağını düşünüyorsanız ilk golü kim atar kısmında 1’i işaretlemelisiniz. Eğer ev sahibi takımın değil de deplasman takımının ilk golü atacağı kanaatindeyseniz 2’yi işaretlemelisiniz. Tabii her maçta gol olacak diye bir durum da yoktur. Eğer isterseniz karşılaşmada maç olmaz şeklinde de tahminde bulunabilirsiniz.

İnternet siteleri üzerinden veya gerçek iddaa bayileri üzerinden kuponlarınızı oluşturarak siz de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın ne kadar çok sıkı bir takipçi olursanız ve takımları ne kadar iyi tanırsanız o kadar isabetli tahminlerde bulunursunuz. İddaa oynamak sizin için arada bir yapacağınız bir şey değil ise futbol müsabakalarını olabildiğince fazla takip edin.

Yerli internet sitelerinde kuponlarınızı oynayabileceğiniz gibi yabancı internet siteleri aracılığıyla da kuponlarınıza can verebilirsiniz. Bets10, betin vb. gibi yabancı kökenli ancak Türkçe destek sağlayan sitelerde gönül rahatlığıyla iddaa oynayabilirsiniz. Yapacağınız kuponlarınızın bol kazançlı olmasını dileriz. Diğer iddaa hakkında yazdığımız yazılarımıza göz atarak bu konularda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kazançlı günler dileriz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir