Hangi Kirpik Bakım Serumlarını Alabilirim?

Her gün 15 mm uzayacak olan kirpikleriniz kaşlarınıza kıvrılarak değdiğinde ne kadar güzelleştiğinizde ortaya çıkacaktır. Kirpik sayısı her insanda farklıdır. Dökülen kirpikler ve çıkan kirpik sayıları da birbiri ile eş değerde değildir. Yaş gittikçe çıkan kirpikleriniz daha az miktarda olacaktır. Zaten küçücük bir damar üzerinden fışkıran bu kirpiklerin bir damardan aldığı gıda ne olabilir ki. Kalbimiz, ciğerleriniz, kanımız, beynimiz, tenimiz için yaptığımız bakımlar gibi kirpiklerimiz de beslemek ve güzelliği arttıracak sebepler verebilir. Kirpik bakım serumunun faydaları kirpiğin gelişiminde, çıkmasında, uzamasında ve çoğalmasında etkili olan serumları firmalar markaları bünyelerinde üretmektedir.kirpik bakım serumu, kirpik bakım ürünleri, kirpik bakımı yapımı

Kirpik bakım serumları faydaları üzerinde birçok deney yapan üreticiler kirpiklerin dökülen kıl sayısınca eklenecek olan kılları hesaplayarak üretim yapmıştır. Güvenilir olan firmaları üretimleri yükseltilerek denetimden geçemeyen firmalar üretimden çıkarılmıştır. Piyasada yoğunlaşmayı arttıran her ürünün garantili çözüm sunacağı kesin değildir. Serumları kullanırken elde ettiğiniz büyüme hızı serumları kestiğinizde tekrar başladığınız uzunluğa dönmenize neden olabilir. Bu bütün serum kullanıcılarının başına gelebilecek bir etkidir. Çünkü uzatmaya çalıştığınız kirpikleriniz dökülme zamanı geldiğinde eğer serumunuz dip kısımlarda etkili olmamışsa gelen kirpikleriniz aynı uzunlukta ve eski halinde olabilecektir.

Kirpik bakım serumları faydaları özellikle yurt dışındaki doktorlar tarafından takip edilerek üretime geçirilmeye onay kazanmaktadır. Kendi insanımızın ürettiği serumlar bizim yaşadığımız ortam içinde daha etkili olabileceği gibi yabancıların ürettiği serumlarda kendi ortamlarında daha etkili olmaktadır. Yaşayış özelliklerine bağlı kalınarak gelişen vücut hatlarımız ve ölçülerimiz hatta tenimizin kazanacağı dirençle bağlı olarak çıkacak kıllarımız bile yaşadığımız iklime ve ortama uygun olarak belirmektedir. Bu yüzden seçile her serum ne kadar kaliteli olursa solun sizin için uygun olabilir ya da olmayabilir. Bunu sadece deneme yanılma yöntemi ile anlayabilirsiniz. Ancak yine de kendini ispatlamış olan ürünler her zaman tercih sebebiniz olmalıdır. Faydası ve zararları ispatlanmış olan her ürün deneyim kazanmış ve tüketiciden tam not almış ürünlerdir. Kirpikler narin kıllarımızdır. Yine de yapıları ile oynamak yerine onları doğal olan yollardan beslemek en iyi yöntem olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir