Göğüs Estetiği

Göğüs Estetiği

Her kadın güzel estetik göğüslere ve kadınsı vücut normlarına sahip olmak ister. Göğüsler kadınlığın simgesi ve cinselliğin simgesi olarak onların övgü duyacakları organlarından birisidir.

Her kadın, güzel görünümlü göğüslere sahip olmak ister.Göğüsler kadınlığı simgeleyen ve kadınların övgü duyduğu organlardan biridir. Genetik olarak yada sonradan oluşan göğüslerdeki problemler ise bayanların kendilerine olan özgüven eksikliğine neden olmaktadırlar.

Estetik cerrahi uzmanlarına göğüs estetiği operasyonları için başvuran bayanlar genellikle göğüslerinin hangi oranlarda olması gerektiğini bilemezler. Onların istedikleri ise estetik açıdan güzel görünümlere sahip dik ve büyük olan göğüslerdir.. Estetik cerrahi uzmanları göğüs estetiği ameliyatlarında genelde bayanları göğüs ölçüleri konusunda yönlendirirler. Amaç ise vücut normları ile orantılı, doğal, dışarıdan bakıldığında estetik olduğu belli olmayan son derece estetik duran göğüslerdir.

Göğüs estetiği ameliyatlarının oldukça başarılı olduğu ülkemiz özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerindeki cerrahi uzmanları oldukça başarılı estetik ameliyatları gerçekleştirmektedirler. Yanlıcaz ameliyatların başarılı olması değil bu operasyonların değerine göre oldukça düşük maliyetlerde yapılmasıda önemli bir husus.. Son yıllarda estetik turizminin gelişmeside estetik ameliyatlarının başarısının yurt dışındakilerden daha iyi olması ameliyat fiyatlarınında oldukça düşük olması..

Göğüslerde en çok görülen sorunlar ise göğüslerin büyüklüğünden kaynaklı olarak sırt ağrıları, omuz ağrıları, göğüs büyükliği sebebi ile günlük yorgunluk, göğüs asimetriliği, göğüs kanseri, sarkık göğüsler, gevşemiş göğüsler, göğüs ucu problemler vb.. problemler göğüslerde görülen en önemli sorunlar arasında yer almaktadırlar.

Göğüs estetik ameliyatları genel olarak genel anestezi altında yapılan cerrahi operasyonlardır. Bu operasyonlar hastanede ameliyat ortamında yapılmalıdır. Yaklaşık olarak 2 – 3 saat süren bir ameliyattır. Ameliyat sonrasındaki ilk gün genelde hafif ağrılı geçer bu ağrılar alınacak ağrı kesicilerle doktor kontrolünde hafifleyecektir. Ameliyat sonrasında yapılacak olan göğüs ameliyatının etkisine bağlı olarak ufak şişmeler ve morarmalar gözlemlenebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir