Erken Boşalmayı Önleme Yolları

Bir erkek olarak erken boşalıyorsanız biraz sorunlu seks hayatı yaşayabilirsiniz. Ancak erken boşalma bir kader değildir ve üstesinden gelebilirsiniz. Birçok erkek ergenlik döneminde arkadaşlarına hava atmak üzere çok kısa sürede boşalıp fazla boşalma sayısına ulaşmaya çalışır.Halbuki bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Önemli olan 3-5 defa boşalmak değil boşalma süresini olabildiğince geçe bırakmaktır. Toplamda 5 defa boşalsanız dahi bu boşalmaların toplam süresi 10 dakika ise değersiz bir şey yapıyorsunuz demektir. 10 dakikada 5 defa boşalacağınıza yarım saatte 1 defa boşalmanız partneriniz için daha tatmin edici olacaktır. Peki erken boşalmayı nasıl kontrol altına alabilirsiniz?Erken boşalmaya çare, erken boşalmayı geciktirme, erken boşalmaya çözümKondisyon çalışması yaparak erken boşalmayı öteleyin

Kondisyon çalışmasından kasıt vücut çalıştırmak değil penis çalıştırmaktır. İsterseniz partneriniz ile isterseniz de mastürbasyon yaparak boşalma sürenizi kontrol altına alma çalışması yapabilirsiniz. Bu çalışmayı şöyle yapacaksınız. Mastürbasyon yaptığını varsayarak anlatıma devam ediyorum. Penisinizi kavrayın ve mastürbasyon yapmaya başlayın, aceleci olmayın ve yavaş hareketler ile sıvazlamaya devam edin. Bir süre sonra hızınızı arttırın ve penis derinizi daha geriye çekecek şekilde hareketler yapın. Tam boşalacağınız sırada penisini bırakın ve boşalmamayı düşünün, beyniniz ile penisinize hakim olmaya çalışın. İlk birkaç denemenizde bunu başaramayabilirsiniz, ancak birkaç denemeden sonra boşalmayı erteleyebildiğinizi göreceksiniz.

İlişkiye girmeden önce ön boşalma yapın

Eğer ilk boşalmadan sonraki boşalmanız daha geç oluyorsa partneriniz ile ilişkiye girmeden önce mastürbasyon yapın. Mastürbasyon yapıp boşaldıktan sonra partneriniz ile ilişkiye girebilirsiniz. Bu şekilde yaparsanız biraz daha geç boşaldığınızı ve partnerinizi mutlu ettiğinizi görebilirsiniz.

Geciktirici kullanımı faydalıdır

Erken boşalan biriyseniz geciktirici spreyleri mutlaka deneyin. Penis başına sıkacağınız küçük bir miktar sprey sayesinde erken boşalma sorununuza biraz da olsa çözüm bulabilirsiniz. En azından iki kez boşalarak ve geciktirici sayesinde boşalma sürenizi erteleyerek partnerinizi tatmin edebilirsiniz.

Geciktirici etkili prezervatiflerden satın alarak onları da kullanabilirsiniz. Prezervatif kullandığınızda vajinaya giriş çıkışlarınızda daha az zevk alırsınız ancak daha geç boşalırsınız. Kötü bir seks deneyimi yaşamaktansa biraz daha az zevk alıp iyi bir deneyim yaşamak her zaman için daha iyidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir