Eğlenmek İçin Yapılabilecek 10 Şey

Hayat her şeye rağmen yaşamaya değer diyen kişilerdenseniz ve eğlenmek için aklınıza esen her şeyi yapıyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okuyabilir ve tavsiyelerimize önem verip eğlenmek için burada yer alan şeyleri deneyebilirsiniz. Şimdiden keyifli zaman geçirmenizi dileriz..Buyurun bakalım eğlenmek için yapabilecekleriniz

  1. Otostop çekerek tur yapmak: Hiç bilmediğiniz tanımadığınız yerleri görmek ne kadar güzel olurdu öyle değil mi? Birçok kişi farklı yerleri görmek ve oralarda zaman geçirmek ister ama bunu bazıları yapamaz. Çünkü maddi imkanları pek yoktur. Sizin de maddi imkanınız yoksa veya imkanınız var ama yine de heyecan istiyorsanız en sevdiğiniz arkadaşınızı, dostunuzu, sevgilinizi yanınıza alın ve bir yol çantası hazırlayıp düşün yollara. Otostop çekerek görmek gezmek istediğiniz yerlere gidin ve aynı şekilde geri dönün. Bu yapacağınız şeyin eğlencesi otostop çekip birçok farklı insan ile iletişim kurmak olacak. Kendinize bir de minik bir gizli kamera alır ve otostop çektiğiniz kişiler ile girdiğiniz diyalogları kaydederseniz keyifli bir otostopçu günlüğü elde edebilirsiniz.Zaman geçirmek, keyifli zaman geçirmek içni yapılabilecek şeyler, eğlenmek için yapılabilecekler
  1. Parti çocuğu olabilirsiniz: Sıradan bir parti çocuğundan çok daha fazlası olabilirsiniz. Her gece farklı bir gece partisine katılabilir, gündüz farklı bir partiye gidebilirsiniz. Kendinize bir hedef koyun ve o hedef sayıya ulaşana kadar farklı partilere katılın. Örneğin bir haftada içinde 10 farklı partiye katılıp buralarda farklı insanlar ile tanışıp eğlenebilirsiniz.
  1. Kendi sinema salonunuzu kurabilirsiniz: Bu yapacağınız şeyi para kazanmak için değil de sevdiğiniz kişiler ile zaman geçirmek veya hiç tanımadığınız kişiler ile tanışmak için yapabilirsiniz. Bir projeksiyon cihazı, bir adet projektör perdesi ve bir adet de bilgisayar açık hava sinemanızı yapmanız için yeterli olacaktır. Tabii ses işi için hoparlör de ayarlamanız gerekecektir. Tüm teçhizatı bir araya topladıktan sonra biraz ilan oluşturup dağıtarak ev sinemanıza misafir davet edebilirsiniz.
  1. Bisiklet turu yapabilirsiniz: Sevdiğiniz bir kişiyi de yanınıza alıp bisiklet ile birkaç gün sürecek bir geziye çıkabilirsiniz. Yakıt masrafı olmadan, üstelik doğa ile iç içe olacak şekilde güzel bir bisiklet turu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir