Davines Oil Saç Yağı

Her saç tipine ve saç problemine uygun sayısız ürün serisi bulunan bakım ve onarımın uzman ismi Davines, yalnızca şampuanları değil hemen her seride özellikle onarım üzerine üretilen içeriğe sahip olan ürünlerin yer aldığı serilerde destekleyici bir yan ürün olarak saç yağlarından da faydalanmanızı sağlıyor. Davines oil yani saç yağı ile saçınızın birçok problemine çözüm getirmenizin yanı sıra oldukça hoş görünen, parıltılı ve belirgin buklelere sahip saçlar elde edebilirsiniz.davines saç yağı, davines oil, davines saç sağı ile bakım yapma

Davines yağları ile sağlıklı ve muhteşem saçlar

Davines onarıma ihtiyaç duyan saçlarınız için besleyici yağlar da geliştirerek saçlarınızın daha hızlı şekilde onarılmasını sağlar. Ayrıca saçlarınıza doğal bir ışıltı sağlayan Davines oil türleri saçınızın elektriklenen bölgelerinde de kolayca yatışma ve şekillenme sağlar.

Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olan yağ türlerinde rocou oil adı verilen özel bir bakım yağının içeriğe eklenmesi ile zenginleştirilen yağlar, saça olağan dışı bir yumuşaklık ve parıltı vermekle birlikte saçın kolayca taranmasını sağlamakta ve istenmeyen elektriklenmeleri önlemektedir. Yağın saçlarda film oluşturan özelliği sayesinde ve yüksek miktardaki anti oksidan kullanılması nedeniyle saçlarınız serbest radikallere korunur.

Davines oil kullanımı

Saçlarınızın hem bakımı hem de şekillendirilme işlemleri için kullanabileceğiniz Davines oil yani yağ tiplerinin kullanımı ise oldukça pratiktir.

Bakım için nemli saçlarınızın uçlarına 2-3 damla kadar uyguladığınız yağı, tüm saçınıza nazikçe dağıtmanız yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra saçınızı kurutabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir