Davines Nourishing Keratin İle Saçlarınız Daha Güçlü ve Daha Canlı

Saçlarımız bizim için çok önemlidirler. Bizim dış görünüşümüzde etkili faktör oynarlar. Ama bazen elimiz de olmadan yanlış bakım yanlış şampuanlardan dolayı saçlarımız yıpranmaktadır. Bunun için Davines nourishing keratin serumu kullanmak sizin için iyi olacaktır. Bu serum kolay kırılan kuru ve aşırı yıpranmış saçlar için önerilmektedir.davines nourishing, davines nourishing fiyatları, davines saç bakım ürünleri

Davines nourishing keratin yararları

Aşırı derecede yıpranmış  ve kimyasal işlemlerden dolayı hassaslaşmış saçları yeniden yapılandıran bir serumdur. Saçınıza keratin yüklemesi yapar. Bu sayede hızlı bir şekilde onarılmasını ve yenilenmesini sağlar. Tüm renklendirme ve düzleştirme gibi işlemlerin öncesinde uygulandığında kişinin  saçını korumaya alır ve bu servislerin kişinin saçına zarar vermesine engel olur. Davines nourishing keratin tüm saçlar için uygundur.

Davines nourishing keratin’in içinde bulunanlar

Üzüm Ekstresinin  güneş ışınlarına karşı saçınızı koruyucu bir etkisi vardır. Ayrıca saçınızı kuruttuktan sonra saçınızda serbest radikallerin oluşmasını engeller.Keratin de dolgu maddesi görevi görerek kişinin saç yapısının güçlenmesini sağlar ve kullanan kişinin saçı yumuşatır.Mandalina Yağı, kullanan kişinin saç derisini güçlendirir ve  saçınızın yağ dengesinin kurulmasını sağlar.Ylang Ylang Esansiyel yağları, cildinizi  yumuşatır ve cildinizin nemli kalmasını sağlar.Saçın sağlıklı uzamasını sağlar. Bozulan saç yapısını onarımını sağlar.

Nasıl uygulanmalıdır

Davines nourishing şampuan ile saçınızı yıkayın ve saçınızı durulayın. Sonra havlu ile saçınızı nemini alın. Saçınızı bölmelere ayırın ve fırçayla uygulayın. Uyguladığınız ürünün saç derinize temas etmemesine dikkat edin. 10-15 dakika bekledikten sonra saçınızı durulayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir