Cinsel Terapi Ücretleri

İlk olarak Cinsel Terapi Ücretleri hakkında bilgi vermek gerekirse ülkemizde ve dünyada uzun yıllardır yapıldığı için fiyatlarda da çeşitlilik göstermektedir. Normal bir terapi ücretinden pek bir farkı olmayan cinsel terapi birkaç seansta sizin sorununuzu ortadan kaldırabiliyor. Cinsel terapist olmak için psikoloji bölümünü bitirmeniz gerekiyor ve üzerine cinsel alanda uzmanlaşmanız gerekmektedir. Uzun yıllardır cinsel terapi yapıldığı için bu alanda kesin bir fiyat belirtmek yanlış olur açıkçası.cinsel terapi ücreti, cinsel terapi yapımı, cinsel terapi uygulaması

Cinsel Terapi hakkında daha fazla bilgi vermek gerekirse cinsellik ile ilgili yerleşmiş kalıplaşmış duygular vardır. Bu kalıplaşmış duygular bazı zamanlarda başta kadınlar olmak üzere cinsel açıdan isteksizlik gibi durumlar meydana getirebilmektedir. Bu sorunlar kalıcı olmamakla beraber birkaç seansta çözüme ulaşılabilmektedir. Ortalama 6 ile 10 seans arasında değişen bu süreç 2 ay gibi bir zaman dilimi de tutmaktadır. Fakat bu süreç tamamen kişiye bağlı olmakla beraber bir iki seansta çözüme ulaşan hastalar olduğu gibi bir iki yıl gibi süre zarfında iyileşen hastalar da meydana gelmektedir.

Eğer cinsel sorun tıbbi veya biyolojik sebeplere bağlı ise bu sorun ilaçla beraber çözülmektedir. Cinsel terapistlerin sıklık ile kullandırdıkları bu ilaçlar size günlük hayatınızda pek yan etkileri olmayacak ilaçlardır. Fakat hastalığa göre de değişebilmektedir. Cinsel terapistin çözebileceği sorunlar düşündüğünüzden fazla olabilir. Bu yüzden eğer bir sorununuz var ise bir cinsel terapi uzmanına görünmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir