Burun Küçültme Ameliyatı

Yüzümüzde güzelliğimizi ortaya çıkaran ya da güzelliğimize gölge düşüren organımız burnumuz yüzümüzde değişiklik yapmak istediğimizde oynadığımız ilk yerdir. Çünkü büyük bir burun genetik aktarımla miras kalmış olabilir ancak ömür boyu taşımak zorunda değilsiniz. Hele de çevrenizden “yüzün çok güzel ama burnun fazla büyük “ gibi olumsuz ve modunuzu düşüren cümleler duymaya başladığınızda küçük bir operasyon geçirmeye karar verebilirsiniz. İnternet ortamında ve sosyal medya da “ameliyatsız burun küçültmek mümkün” gibi cümlelere sık rastlanmaya rastlanır oldu. Bahsedilen küçültme işlemi bir aparat yardımıyla yapılır. Ancak bu aparatlar kalıcı ve uzun vadede bir çözüm sunmaz. Sadece kıkırdakların sıkıştırılması suretiyle bir küçülme meydana gelir. Ve kalıcı olmaz. Bu gerçeği göz önünde bulundurmalı ve ömür boyu güzel ve küçük bir burna sahip olmak için Nişantaşı burun estetiğine uğramanızı tavsiye ederiz.burun küçültme ameliyatı yapımı, burun küçültme estetiği

Elbette Her Doktora Güvenemeyiz

Büyük şehirde yaşayan bireyler için işin uzmanı bir doktor bulma şansı elbette daha yüksek. Özellikle de İstanbul da ikamet edenler için en doğru adres Nişantaşı burun estetiğidir. İster internette araştırmanızı önceden yapın ister gidip yerinde inceleyin bu adres sizi asla yanıltmayacaktır. İnternette araştırma yaparken www.xxx.com tıkladığınız takdirde ise başarılı özgeçmişi ile işinin uzmanı bir doktorun sayfasıyla karşılaşacaksınız.

Peki, Doktora Gittiğinizde Ne Olacak?

Öncelikle yüzünüzün ölçüsü alınır. Ameliyat sonrası burnunuzun alacağı şekil milim milim hesaplanır. Hastanın operasyon öncesi fotoğrafları çekilir ve bilgisayar ortamına aktarılır. Ameliyat sonrası bunun alacağı şekil oradan hastanın da onayıyla garanti edilir. Yalnızca burun ucu büyük olanlar da bu tarz bir operasyonu tercih edebilir. Operasyonun süresi yaklaşık olarak iki saattir. Her burun estetiğinde olduğu gibi ameliyatında göz çevresinde şişme ve morarma meydana gelebilir. Ancak bu şişme ve morarmalar en geç iki hafta içerisinde geçecektir. Kısa süre içerisinde eski sağlığınıza ve yeni görüntünüze kavuşmuş olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir