Bakırköy Göğüs Estetiği Ameliyatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Birçok kadının göğüs estetiği ameliyatı yaptırmak istediği ama bu konuda fazla bilgisi olmadığı için yapamamaktadır. Bakırköy Göğüs Estetiği Ameliyatı Hakkında sizlere bilgi vermek gerekirse ameliyat sonrası hemen göğüslerinizdeki değişimi görebilirsiniz. Bu estetik ameliyatı esnasında kadının süt bezlerine dokunulmadığı için doğum yaptıktan sonra bebeğinizi rahatlıkla emzirebilirsiniz. Sadece estetik açıdan sizin için daha güzel görünmesini sağlayan bu ameliyat kısa sürede yapılabiliyor.göğüs estetiği sonrası, göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yapımı sonrası

Sadece bir, bir buçuk saat gibi süren bu estetik ameliyatı sonucunda göğüslerinize sıkıca sarılmış bir bandaj olacaktır. Ve ameliyat sonrasında anesteziden uyanında göğüsünüz de ağrı değil bir gerginlik hissi oluşabilir. Bu durum gayet normal bir durumdur. Eğer ameliyattan kısa süre sonra bir tatil planınız ya da herhangi sizi zorlayabilecek bir planınız varsa bunu doktorunuz ile paylaşmanız gerekebilir. Çünkü ameliyat sonrasında üç dört gün gibi bir süre zarfında kollarınızı havaya kaldırmamanız gerekebilir.

Kadınların istirahat dönemi genelde üç dört gün gibi bir süre olmaktadır. Ama Göğüs Estetiği Ameliyatı olduktan sonra iş yerinizden bir hafta gibi bir süre izin almanızı ve bir haftada tamamen kendinize ayırmanızı öneriyoruz. Yeni doğum yapan kadınlar için ise emzirme dönemini tamamladıktan dokuz ay sonra estetik ameliyatına girmelerini öneriyoruz. Doktorlar ile belirleyebileceğiniz büyütme ebatları ile sizin fiziksel durumunuz ve yapınız ile orantılı olarak yapılabileceği için dışardan estetik olduğunuza dair belli olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir